Naši zákazníci


Sme Vaše IT!

 

Nový moderný CMS/WMS

 

 

O firme > Partneri >  Microsoft software

Microsoft Competency

Ocenenie od Microsoftu vo forme pridelenia "Microsoft Partner Silver ISV Competency" je výsledkom našej snahy zvyšovať kvalitu produktov a služieb v oblasti informačných technológií.

logo1

Zabezpečujeme kompletnú škálu produktov Microsoft z oblasti software, ako aj hardware. Hlavnú časť portfólia tvoria krabicové produkty, licencie, ako aj OEM verzie software predávané k novým počítačom. Spoločnosť dFlex Nitra Vám poskytne komplexné softwarové riešenie s garanciou najvyššej kvality, spoľahlivosti a bezpečnosti postavené na kvalitnom software.

 

Z produktov spoločnosti Microsoft vyberáme:

Microsoft Windows XP Professional

je tým najlepším riešením pre podniky všetkých veľkostí. Integruje silné stránky systému Windows 2000 Professional, ako sú štandardizovaná ochrana, jednoduché ovládanie a spoľahlivosť, s najlepšími vlastnosťami podporujúcimi využitie v podnikateľskej sfére, ktoré poskytuje Windows 98, a medzi ktoré patrí štandard Plug and Play, zjednodušené užívateľské rozhranie a inovačné podporné služby. Táto kombinácia vytvára ten najlepší operačný systém pre pracovné stanice v podnikateľskej sfére.

 

Microsoft Office 2010

produkty pomáhajú organizáciám a ich zamestnancom účinne pracovať s informáciami a vyťažiť z nich maximum. Nové a dôverne známe produkty (Word, Excel, Outlook, PowerPoint...) a funkcie uľahčujú komunikáciu osôb a organizácií s inými osobami a ich prístup k informáciám a pracovným procesom.

 

Microsoft Windows Server 2008

server  vychádza zo spoľahlivej rady produktov Windows 2000 Server. Integruje výkonné aplikačné prostredie pre vývoj nových webových služieb a podnikových aplikácií, ktoré výrazne zlepšujú efektivitu procesov. Aplikačná platforma Windows Server 2003 predstavuje úplné riešenie pre rýchle vytváranie prepojených aplikácií. Integrované služby, ako sú .NET Framework, Microsoft Message Queuing, COM+ a ďalšie, zvyšujú produktivitu po celé obdobie životnosti aplikácií, od návrhu a vývoja po zavedenie a prevádzku.

 

 

Prejdite bez starostí na Windows 7

Je najvyšší čas prejsť na nový operačný systém Windows 7.
Prečítajte si názory Microsoft Partnerov

Pokiaľ máte obavy z prechodu na nový OS, neviete ako na to, obrátte sa na nás!

Pre bezproblémový prechod zabezpečíme:

- licenciu Windows 7 šitú na mieru (študenti, domácnosti, podniky..)
- preinštaláciu z Windows XP, Vista..
- inštaláciu najvýhodnejšieho antivírového produktu od firmy ESET
- vašu novú internetovú stránku pod CMS weBase zdarma na 1 rok
- optimalizáciu vášho PC (HDD, možné doplnenie pamäte, ...)

Prečo Windows 7 ?

Výber nových vylepšených a jednoduchých funkcií:

Pomocou dotykovej technológie systému Windows môžete namiesto myši používať svoje prsty.
Pomocou funkcie Prehrať v môžete prenášať prúdy hudobných alebo obrazových údajov po celom dome.
Pomocou funkcie prenášania prúdu vzdialených mediálnych údajov môžete k svojej domácej knižnici médií pristupovať prostredníctvom Internetu.
Pomocou funkcie Domáca skupina môžete jednoducho zdieľať súbory v domácej sieti.
Pomocou programu Windows Live Movie Maker môžete v priebehu niekoľkých minút vytvárať a zdieľať domáce videá.