Naši zákazníci


Sme Vaše IT!

 

Nový moderný CMS/WMS

 

 

Riešenia > Komunikácia > Lync
MS Lync server

Interaktívna komunikácia

so všetkými zariadeniami, ktoré máte dostupné

  • PC, mobilné zariadenia, smart phone, web rozhranie, IP telefóny

na všetkých úrovniach - vo všetkých formách

  • video, hlas, správy, dátová komunikácia (obrazovka PC, digitálne súbory,...)

v prostredí, ktoré poznáte

  • Outlook, Word, SharePoint, Vaša aplikácia

Lync Server predstavuje jednotnú platformu a infraštruktúru, ktorá združuje rôzne spôsoby komunikácie. Vďaka interoperabilite Lync Server je možné nasadiť do existujúcej IT infraštruktúry (využiť Active Directory, MS SQL, MS Exchange, MS SharePoint) a prispôsobiť ho nielen aplikáciám, s ktorými pracujete, ale hlavne účelom, na ktoré sa bude využívať, napr.: servis desk

  • konverzačné šablóny
  • poznámky počas telefonovania
  • posielanie dokumentov

Mobilita

Prostredníctvom klienta Communicator Mobile podporuje Lync Server širokú paletu mobilných platforiem od Microsoftu, alebo iných firiem, čo rozširuje možnosti komunikácie pre rôzne zákaznícke platformy (Nokia,...).

 

Unifikovaná platforma

Lync je bezpečný a spoľahlivý systém, ktorý spolupracuje s existujúcimi nástrojmi a systémami. Je navrhnutý ako platforma, ktorá nielenže spolupracuje s tradičnými IP PBX systémami tretích strán, systémami pre hlasovú komunikáciu, či systémami pre audio, video a web konferencie, ale dokonca ich môže nahradiť.Lync podporuje externú spoluprácu (federáciu) s verejnými IM systémami napríklad  s Windows Live, AOL, Yahoo, Google Talk,čo umožňuje pracovníkom využívať ich firemnú identitu pri pripojení na zákazníka. Pracovníci môžu realizovať audio a video hovory so zákazníkmi cez Windows Live Messenger aj keď sú v inej firme alebo organizácii. Lync podporuje externé konferencie s používateľmi z externých domén a podporuje partnerov s viacerými názvami domén.

 

Microsoft Unified Communications je softvérové riešenie, čo umožňuje ľahko pridať a upraviť komunikačné funkcie a programovať komunikačné funkcie do iných vývojárskych riešení na platforme MS .NET. Lync umožňuje rýchlu tvorbu zákazníckych aplikácií na mieru (komunikčných aplikácií), čo je vlastne predmetom našej ponuky – napr. HelpDesk/ServiceDesk/CallCentrum systém, komunikácia cez firemnú web stránku (web chat), zahrnutie komunikačných funkcií do obchodných procesov a pod.